19 Eylül 2011 Pazartesi

HEPSİ BİR ARADA:)

bol kakaoluu mınıcık muffınlerım:)
Okulların açılmasıyla birlikte bende yoğun bir tempoya girmiş bulunuyorumm... Bu tempoya bir de mutfakta vakit geçirme isteğim girincee kendimi kaybediyorum.. Dün de bu sevimlii minik muffınlerden yaptımm... süslemesine henüz geçmesemde sizlerlee doğal hallerini:) paylaşmak istedimm en yakın zamanda tariflerinide paylaşmak dileğiyleee.. yaz biterkenn en güzel mevsimlerdenn sonbahara girerkenn ve kışa hazılranırkenn bu tatlarlaa; yanındaa sıcak bir kahveylee içinizi ısıtmak bütün günün yorgunluğunu unutmakla birebir:):)

süpriz bir çekiliş:)

http://www.betwinus.com/2011/09/our-1st-giveaway-armani-glamour-tote.html
                          HERKESE BOL ŞANS ve TABİKİ BANADA:):)

H&M GÜNLÜĞÜ

H&M EYLÜL AYINDA AÇTIĞI 3 MAĞAZAYLA ŞU SIRALAR GÜNDEMİN EN BAŞ SIRASINDA GELİYOO.. KALABALIKTAN GEZMENİN MÜMKÜN OLMADIĞI CEPA H&M HERŞEYE RAĞMEN KEYİFİLİYDİİ..EN ÇOK HIRKALAR SAÇ BANTLARI VE MESLEK GEREĞİ SPOR BÖLÜMÜ SÜPER RENKLİYDİİ.. MAĞAZADAN OLMASADA BEĞENDİKLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİMM. UNUTMADAN 24 EYLÜL GORDİON'DA ;)
EN SEVDİĞİM SWEETLERDEN BİRTANESİYDİİ..
EN SEVDİĞİM MEVSİMLERDENN SONBAHAR VE KIŞA GİRERKENN DİLERİM BU YILDA RENGARENK GÖRÜNTÜLERİYLE YAĞMUR BOTLARIDAA DOLABIMDA YER ALIRR ... BUKADR MODA YETER SANIRIMM ...MUTFAĞA DÖNMEK GEREKK;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...