23 Kasım 2011 Çarşamba

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!!

Bir Öğretmen Olarak bu anlamlı ve çok özel olan ;Başta baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu OLSUN...Yeniçarşım.com ile Evden Çıkmadan Çarşıya Çıkıyoruz!

Ekim ayından bu yana yayında olan Yeniçarşım.com, alışkın olduğumuz e-ticaret sitelerinden oldukça farklı. Site şimdiden sloganı olan “Evden çıkmadan çarşıya çık” mottosunu fazlasıyla yerine getiriyor. Çünkü şimdiden Yeniçarşım.com’da yüzlerce mağaza var ve siz dilediğiniz ürünü bu mağazalar arasından seçerek satın alabiliyorsunuz. Üstelik, internetten alışveriş yaparken en çok çekindiğimiz “güvenlik” engelini Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi ile çözmüşler.

Yeniçarşım.com’un diğer alışveriş sitelerinden önemli farkları var. Platformun en belirgin karakteristiği olan alıcı ile satıcıyı bir araya getirme stratejisi, satıcıların (mağazaların) ticari kuruluş olması gibi akıllıca bir taktikle desteklenerek, son derece başarılı bir sistem getirilmiş durumda. Yeniçarşım.com’da satış yapan her mağaza, ticari unvana sahip, fatura kesen ve dolayısıyla garantili ürün satan mağazalar. Bu sayede aynı ürünü birden fazla mağaza arasından güvenle seçerek satın alabiliyorsunuz. Herhangi bir problemde “Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi” ve Yeniçarşım’ın başarılı müşteri hizmetleri departmanı hizmetinizde.Ayrıca, www.facebook.com/yenicarsim ve www.twitter.com/yenicarsim adreslerinden  Yeniçarşım’ı takip edebilir, kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.


Bir bumads advertorial içeriğidir.

SİYAHLA KARAMELİN DANSI

Park Bravo'nun koleksiyonundaki bu uyuma bayıldım.Hafta sonunda Park Bravo ve Nine West şıklığıyla girmeye nedersiniz?''Benim olmalı'' dedirten renkler ve kombinler:)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...