8 Şubat 2012 Çarşamba

1.000.000 "İyi" İnternet Kullanıcısı Aranıyor!

Son günlerde İstanbul, Ankara ve İzmir'de billboardlarda sıkça görmeye başladığımız bir slogan var: "1.000.000 "iyi" internet kullanıcısı aranıyor!" 

Altına da şöyle bir not düşülmüş: "Adayların ekranlarından 1 satır verecek kadar "iyi" olmaları yeterlidir."

Aslında bu son derece yenilikçi bir sosyal projeleri destekleme yöntemi. www.ekledestekle.com adresinden bilgisayarınıza bir program indiriyorsunuz. Bu program araç çubuğunuza bir "satır" gibi yerleşiyor. Bu satırda görüntülenecek reklamlardan yaratılan kaynakla, projede yer alan sivil toplum kuruluşlarına destek veriyorsunuz. Böylece hem cebinizden 5 kuruş harcamadan sosyal projelere destek vermiş, hem de internette geçen zamanınızı "iyi" şeylere harcamış oluyorsunuz.

Kullanıcı sayısı ne kadar artar ve mecra reklamverenler için ne kadar cazip hale gelirse, o kadar çok sivil toplum kuruluşu ve sosyal projenin desteklenmesi mümkün olacak. Dolayısıyla her şey aslında sizlerin, yani internet kullanıcılarının elinde.

Projeye katılmak çok kolay. www.ekledestekle.com adresine girip, "İndir, Ekle" butonuna basıyor ve basit bir programı indirip, kullanıcı kaydınızı oluşturuyorsunuz. Kaydınızı oluştururken de hangi projeyi / projeleri desteklemek istediğinizi seçiyorsunuz.

Tüm vereceğiniz 3-5 dakika vaktiniz ve sonrasında da ekranınızda sizi rahatsız etmeyecek kadar küçük bir alan…

Bakalım Türkiye’de kaç tane "iyi" internet kullanıcısı var…

Bir bumads advertorial içeriğidir.

İNDİRİM,İNDİRİM


ATALAR, 8 Şubat’ta başlayan ikinci büyük indirim fırsatı ile alışveriş keyfinizin yükseltmeye devam ediyor.İstanbul'da yaşayanlar için güzel bir fırsat..
Maskülen ceket-pantolon takımlar, ipek saten bluzlar ile 80’li ve 90’lı yıllardan esinlenen etekler, gerçekten çok zarif görünüyor . Ceket tutkunlarını da unutmayan, aksesuar ve cep detaylarıyla hareketlendirdiği modelleriyle hem spor hem de şık bir görünüm yaratıyor.Koleksiyonları’nın vazgeçilmezi olarak nitelendirilebilecek elbiseler, yine hafta sonu ve iş günleri için özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinin koruyucu kalkanı manto ve kabanlar ise, klasik çizgisinden vazgeçmiyor. Ben çok beğendim ya SİZ?

NE GİYMELİ

Mango ve bir çok mağaza ilkbahar koleksiyonunu sergilemeye başladı .Renkler özellikle de turuncu. yeşil tonları,çiçek desenleri,baskı modeller ve yine leopar,zebra desenli taytlar bu yıla hakim..Mango internet sitesinden bahara hazır olduğunu çoktan belli edenlerden..


POST-İT® ile AŞKINIZI YAPIŞTIRIN

Yaratıcı çözümler markası Post-it®, Sevgililer Günü’nde aşkınızı evinizin dışına taşıyor. Nezih Kitabevi’nin İstanbul ve Ankara’daki 10 mağazasının vitrinlerine kalp resmi giydiren Post-it®, sevgililerine mesajlarını iletmek isteyenlere farklı bir alternatif sunmuş. Eğlenceli de olmuş yolunuzun düştüğü ilk yer de sizde bir mesaj bırakmalısınız bence:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...