23 Ocak 2012 Pazartesi

GOLDEN ROSE HOLOGRAPHİC OJE


Golden Rose Holographic Oje Türkiye’deki hayranları ile buluşuyor…

Tırnaklarda gökkuşağının renkleriyle göz alıcı bir görünüm sağlayan Golden RoseHolographic Oje, onlarca rengi bir arada tırnaklarınıza taşıyor. Moda takipçileri tarafından da beklenen Golden Rose Holographic Oje, tek başına kullanılabileceği gibi, çeşitli oje renklerinin daha gösterişli hale gelebilmesi için de uygulanabiliyor.

Işıkta daha canlı, karanlıkta daha metalik renkler elde edebileceğiniz Golden Rose Holografik Oje ile son dönem oje modasına uyum sağlayabilirsiniz.
Gri, pembe, bakır, mor, gül kurusu gibi sezon modası 15 renkten oluşan GoldenRose Holographic Oje Serisi, 2012 yılına damga vuran pırıltılarla güzelliğinizi tamamlıyor. Sedefli özelliğinin yanı sıra yanardöner parıltısıyla tırnaklarınız, güneşte farklı, geceleri bambaşka parlayacak.

Türkiye’deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Holografik Oje’nin fiyatı ise 2,75 TL.

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


4 yorum:

♥ Heels Are My Drugs ♥ dedi ki...

gelir mi gelmez mi ne zaman gelir diye beklerken sayende öğrenmiş olduk canım! çok teşekkürler:)

xoxo

♥HeelsAreMyDrugs♥
♥HeelsAreMyDrugs♥

REÇELİM dedi ki...

hmmmmm hemen alıyorumm hemde bu akşamm harikaymışş:)
sevgiler...

Grace dedi ki...

renkler guzel seklı guzel daha ne olsun

yeliz'in pasta dünyası dedi ki...

Heels Are My Drugs ; ben teşekkür ederim:)

Reçelim ; en kısa zamanda bende almalıyım hemen:)

Grace; evet bencede daha ne olsun :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...