23 Ekim 2013 Çarşamba

KANGURU ALINMALI MI,KULLANILMALI MI ??


Kanguru benim çok severek kullanbileceğim ama bir yandan da acaba taşıyabilirmiyim ,sağlıklımı dır diye düşünmekten alamadığım bir konuydu.Araştırmalarım sonucunda en çok tutulan markaların boba carrier,cybex baby 2 go ve stokke olduğunu öğrendim bunlardaki asıl özellik bebeğin poposunun üstüne otruması ve yükün kalçada olmaması ,ebeveynlerinde sırt ve boyun destekli olması uzun süreli kullanılabilmesi.Hatta stokkelerde sırt platin destekli olması çok hoşuma giden bir özellikti fiyat olarakta 200 den başlıyolar.
Benim sadece hafta sonu kullanabilceğim ve oda ii havalarda dışaı cıkarma şansım olduğunu düşününce acıkcası bu kadar profosyenel bir kanguru almama gerek olmadığı düşündürdü o yüzden chicco nun soft dream modelini kullanıyorum ve şimdlik çok memnunum zatende 2 ay sonrada kullanmıycam sınır 9 kilo çünkü ama hevesimide aldım diyebilirim oğluşta gayet mutlu .
Uzun süre düşüneneler için kesinlikle yukara belirttiğim üç modeli tavsiye ederim hepsinide deneme fırsatım olmadı ve bebeğiniz olmadanda denemedende almayın derim.

bol taşımalı günler herkese:):)


2 yorum:

AYSEL KAYA dedi ki...

ben de çok düşündüm ama 9 kilo sıınırı beni durduran etknlerden çnkü 7 buçk kilo suan kısa sürede de 9 a gelicek zaten o yüzden ellere kuvvet :)

yeliz'in pasta dünyası dedi ki...

bizde çok kullanamıyoruz ama keyifli sanırım birazda heves:)sevgilr:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...